Hotel Panorama Bologna Centro

*
Via Giovanni Livraghi, 1, Bologna, 40121, Italia
Bestill nå online. Priser fra EUR51.
Vi har kundebehandlere tilgjengelige, vennligst ring
Se alle bildene i galleriet

Bestill nå online
Priser fra EUR51

netter
1 Rom Med 2 Voksne Endre søk
Vis priser
Rom
Rom
☰
Gratis Wi-Fi
Parkering tilgjengelig
Send denne siden

Hotel Panorama Bologna Centro er beleilig plassert i Bologna.

For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe. Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.

Hotellet er fullstendig røykfritt.

Vis mer »

Spørsmål og Svar

Hotel Panorama Bologna Centro Rom

Triple Room with Internal Private Bathroom
1 Twin bed 35 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Air conditioning
Quadruple Room with Shared Bathroom
2 Twin bed 35 sqm
Safety deposit box, TV, Air conditioning, Hair dryer, Radio
Triple Room with Shared Bathroom
1 Twin bed 25 sqm
Safety deposit box, TV, Hair dryer, Radio, Refrigerator
Twin Room with Shared Bathroom
2 Twin bed 20 sqm
Safety deposit box, TV, Hair dryer, Radio, Refrigerator
Double Room with Shared Bathroom
1 Queen bed 15 sqm
Safety deposit box, TV, Hair dryer, Radio, Refrigerator
Single Room with Shared Bathroom
1 Twin bed 15 sqm
Safety deposit box, TV, Hair dryer, Radio, Refrigerator
Family Room with Internal Private Bathroom
3 Twin bed 32 sqm
Shower, Safety deposit box, TV, Air conditioning, Hair dryer

Hotel Panorama Bologna Centro Tjenester og fasiliteter

Gratis trådløst Internett
Parkering tilgjengelig
Kaffe- og tekoker
Vannkoker

 

Hotel Panorama Bologna Centro Vanlige spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Panorama Bologna Centro?
Innsjekking er mulig fra kl. 14:00. Utsjekking er senest kl. 11:00.
Hva er den nærmeste flyplassen til Hotel Panorama Bologna Centro?
Bologna, Italy (BLQ-Guglielmo Marconi) ligger 3.32 mi fra eiendommen.
Har hotellrommene safer?
For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.
Tilbyr Hotel Panorama Bologna Centro gratis Wi-Fi?
Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.
Er røyking tillatt på eiendommen?
Hotellet er fullstendig røykfritt.

Hotel Panorama Bologna Centro på kartet

📍 Hotel Panorama Bologna Centro
Klikk for å samhandle med kartet

 

Se alle bildene i galleriet
Gjesteanmeldelser
“...Very clean, great location and fantastic staff....”
Klikk her for å si din mening

Informasjon om området

    Flyplasser i nærheten av Hotel Panorama Bologna Centro

    • Bologna, Italy (BLQ-Guglielmo Marconi) - 3.32 mi
    • Forli, Italy (FRL-Luigi Ridolfi) - 41.54 mi
    • Florence, Italy (FLR-Peretola) - 48.37 mi
    • Parma, Italy (PMF) - 55.95 mi
    • Lucca, Italy (LCV) - 59.84 mi

    Museer

    • Collezioni Comunali d'Arte - 871 f
    • Museo Morandi - 873 f
    • Morandi Museum - 876 f
    • Museo Civico Medioevale e dal Rinascimento - 877 f
    • Archaeological Museum Museo Civico Archeologico - 0.25 mi

Hoteller i nærheten av Hotel Panorama Bologna Centro

Located in the most historical section of the city, the Grand Hotel Majestic gia' Baglioni is the oldest hotel in Bologna. Situated on Via Indipendenza, such ...
Hotel Corona d'Oro enjoys a prime location in the heart of Bologna, just a short stroll from the iconic Towers. Guests can indulge in a free and abundant ...
Hotel Holiday- Alla Finestrella enjoys a prime location between Bologna Train Station and the city's historic centre, making it an ideal base for exploring. ...
Hotel Touring has been a beacon of Bologna's hospitality since the 1950s, offering guests a welcoming retreat near the historic Basilica of San Domenico. The ...